Sylwester KOZERA​

Zmarł w dniu 29.08.2018 r.

Jarosław KOZERA​​

Zmarł śmiercią tragiczną 17.09.2011 r.

Robert KUŚMIERSKI​

Robert Kuśmierski, akordeonista
W Kapeli od kilkunastu lat. Współpracuje z wieloma artystami krajowymi i zagranicznymi. Występuje w kraju i za granicą.

Damian ORŁOWSKI

Damian ORŁOWSKI absolwent Akademii Muzycznej im.Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie profesora Mirosława Ławrynowicza. Umiejętności doskonalił także podczas licznych kursów muzycznych m.in. w Łańcucie, Gdańsku, Berlinie, Kolonii, Stuttgarcie, Wiedniu, Amsterdamie u wybitnych wirtuozów,m.in.Rolanda Baldiniego, Mariny Jaszwili, Theo Olofa, Pawła Ursteina, Andrzeja Grudnia oraz Ingolfa Turbana. W latach 1999-2000 był uczestnikiem Internationalen Jugend-Festspieltreffens przy Festiwalu Wagnerowskim w Bayreuth gdzie miał możliwość pracować z wybitnymi dyrygentami, m.in.Danielem Barenboimem. W 2001 roku był finalistą XIV Międzynarodowego Konkursu Muzyki Kameralnej im.Kiejstuta Bacewicza w Łodzi w kategorii trio fortepianowe.
Jako solista,członek zespołów kameralnych oraz orkiestr koncertował w salach koncertowych w Polsce oraz poza granicami kraju,m.in. we Włoszech, Hiszpanii, Niemczech, Holandii, Belgii, Austrii, Grecji, Luksemburgu, Danii, Meksyku, Kanadzie oraz Korei Płd gdzie występował w trakcie Expo 2000 w Seulu.
W 2002 roku będąc członkiem etno-jazzowego zespołu Stilo zdobył I Nagrodę na organizowanym przez Polskie Radio Festiwalu Nowa Tradycja.
W 2004 roku razem z wiolonczelistką Joanną Tomaszewską oraz kompozytorką-pianistką Aleksandrą Gryką tworzy Trio Ibero Impresion z którym nagrywa płytę The Four Seasons of Astor Piazzolla.
W 2009 roku występuje w jednej z głównych ról w polskiej premierze sztuki Graemea Gardena-Kieszonkowa Orkiestraw reżyserii Norberta Rakowskiego w Teatrze Komedia.W 2010 roku przedstawienie zdobywa nagrodę Grand Prix na Międzynarodowym Festiwalu Teatralnym Korczak 2010.
Wielokrotnie bierze udział w sesjach nagraniowych,tworzy oprawę muzyczną do pokazów mody m.in.KB Unique Design oraz LG FashionTV Model Search.
Od 2003 roku jest koncertmistrzem orkiestry symfonicznej Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego.

Paweł GOLEŃ

Paweł Goleń – kontrabasista, kompozytor, polonista. Z Kapelą Czerniakowską współpracuje od przeszło dekady.

Urodzony i wychowany w Warszawie. Od najmłodszych lat stykał się z folklorem miejskim – śpiewanym i mówionym. Komponując muzykę m. in. dla Kabaretu Moralnego Niepokoju często sięga po ten środek wyrazu.

Paweł gra, śpiewa, komponuje i aranżuje. Udziela się w wielu projektach artystycznych i scenicznych.

Andrzej BUJSKI

Andrzej Bujski – wokal, bandżo, ur. W 1965 r na warszawskiej Woli. Wychowywała się w Warszawie w czasach wielkiej popularności Kapeli Czerniakowskiej. Od najmłodszych lat był zafascynowany folklorem  warszawskim oraz twórczością warszawskich kapel a w szczególności Kapeli Czerniakowskiej która stała się dla niego wielką inspiracją do nauki gry na gitarze i bandżo. Z czasem rozwijał umiejętności wokalne ucząc się również gwary warszawskiej. W 2018 po śmierci Sylwestra Kozery został wokalistą i muzykiem Kapeli Czerniakowskiej.